top of page
Dzieci dmuchanie baniek

Przedszkole „Blue Bell” usytuowane jest w uzdrowisku Konstancin-Jeziorna. Przestronny plac zabaw oraz duży budynek przedszkola, sprzyjają bezpiecznej i radosnej zabawie dzieci oraz spokojnej nauce.

Przedszkole Blue Bell jest usytuowane w zalesionej części uzdrowiska. Na oddalonym od ruchliwych ulic terenie mieści się przestronny, bezpieczny budynek, przystosowany do wieku dzieci. Obok przedszkola znajduje się przyjazny dzieciom plac zabaw, wyposażony w atrakcyjne dla przedszkolaków sprzęty. Dysponujemy salami: sportową i taneczną, w których odbywają się zajęcia dodatkowe i ruchowe.

Z uwagi na zdrowie naszych podopiecznych, podajemy zdrowe, zbilansowane posiłki przygotowywane w przedszkolnej kuchni, istnieje możliwość przygotowywania dań z uwzględnieniem wytycznych diety (dieta bezglutenowa, bez-mleczna itp.). Sale zajęć są odpowiednio wyposażone i przystosowane do zabawy i nauki. 

Program nauczania wybierany jest i adaptowany z uwzględnieniem wytycznych zawartych w Podstawie Programowej Wychowania Przedszkolnego.

Poznawanie
bottom of page